Kontaktinformasjon for Norbond AS

Kontakt

Ønsker du nærmere informasjon om noen av våre produkter eller tjenester, ta kontakt eller send oss en forespørsel!

Adresse:
Norbond AS

Engomsvingen 10
(Hamar Næringspark, Trehørningen)
2323 INGEBERG


Telefon: 62 52 04 10
E-post: post@norbond.no
E-post ordremottak: ordre@norbond.no
Org.nr.: 923 771 700 MVA

Våre åpningstider er mandag - fredag, kl. 08-16.


Slik finner du fram til oss:

Fra E6:
Ta av 2km nord for Hamar der det står skiltet "Trehørningen" + symbol for industrifelt/næringspark.

Følg skilting mot "Trehørningen" og ta andre vei til venstre (etter ei bru) inn i næringsparken. 
Vi holder til i første vei til høyre, Engomsvingen 10.

Pek på kartet for større oppløsning!

Kart over Hamar med omegn



Ansatte

Beate HofstadBeate Hofstad
Ordre / Kontor
Telefon: 62 52 04 10
E-mail:  beate@norbond.no

Spesialitet:
Kundeservice


Jan Arild LerudsmoenJan Arild Lerudsmoen
Innesalg / Innkjøp
Telefon: 919 00 361
E-mail:  janarild@norbond.no

Spesialitet:
Trelakk, slipemateriell


Trygve Hveem
Utesalg treindustri
Telefon: 469 48 424
E-mail:  trygve@norbond.no

Spesialitet:
Treolje, trelakk, slipemateriell


Trond Dyresen
Utesalg tre-/metallindustri
Telefon: 997 44 344
E-mail:  trond@norbond.no

Spesialitet:
Malelinjer, trelakk, sprøyteutstyr


Lars Ove Dahl
Fargesenter / Lager / Utesalg
Telefon: 932 37 110
E-mail:  post@norbond.no

Spesialitet:
Trelakk, beisresepter


Roger Langstrand
Fargesenter / Verksted / Lager
Telefon: 483 28 674
E-mail:  roger@norbond.no

Spesialitet:
Billakk, metallakk, sprøyteutstyr


Christer Lunderbye
Butikk / Lager / Fargesenter
Telefon: 483 28 674
E-mail:  christer@norbond.no

Spesialitet:
Billakk, non-paint, rekvisita


Rune Edvartsen
Ledelse / Salg
Telefon: 928 88 411
E-mail:  rune@norbond.no

Spesialitet:
Lim, pulverlakk, industrilakk, brannmaling,
lakkavsug, personlig verneutstyr 

.